Szyby do ciągników i maszyn budowlanych

aj-szyby.pl to sklep internetowy, który zaopatruje klientów w szyby do maszyn rolniczych oraz budowlanych. w ciągu wielu lat zaufały nam już setki ludzi. To właśnie z myślą o naszych przyszłych klientach stworzyliśmy unikatową ofertę. Dbając o zachowanie wysokiej jakości usług, dostarczamy Państwu niezawodnych rozwiązań. Dodatkowo urzekają one swoją niską ceną. Sprowadzane przez nas szyby pochodzą od naszych zachodnich dostawców — głównie z terenu Niemiec. Niemiecka precyzja jest gwarantem pełnej satysfakcji. Dostępne w naszym asortymencie szyby do ciągników oraz maszyn to, produkty nowe oraz zgodne z oryginałami zamienniki.

aj-szyby.pl - kim jesteśmy?

Rynek maszyn rolniczych bardzo szybko się rozwija, dlatego również regularnie poszerzamy swój asortyment. Zależy nam na tym, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Poza szybami możemy zaoferować naszym klientom również:

Gwarancję jakości

Starannie dobieramy produkty, zanim te jeszcze pojawią się w ofercie sprzedaży. Zależy nam na tym, by były to wysokiej jakości szyby, które nie zawiodą zaufania naszych klientów. Dlatego też produkty ściągamy jedynie od zaufanych dostawców. Oferowane przez nas szyby do ciągników i maszyn budowlanych cieszą się znakomitą opinią.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wysoka jakość naszych produktów idzie również w parze z ich wytrzymałością. Dostępne na naszej stronie internetowej szyby spełniają niezbędne normy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są niezwykle trwałe, co wydłuża również ich użytkowanie.

Komfortowe zakupy

W naszym asortymencie można znaleźć szyby do różnych modeli ciągników oraz maszyn budowlanych. Nasi klienci mogą znaleźć produkty takie jak: szyba przednia, szyba tylna, szyby drzwiowe do ciągnika itp. Większość produktów dostępnych w naszym magazynie jest możliwa do natychmiastowej wysyłki Na bieżąco uzupełniamy wszelkie braki, jeżeli więc interesującego Państwa produktu nie ma w magazynie - prosimy o kontakt. Poinformujemy Was, kiedy przedmiot będzie znowu w sprzedaży!

Szybka wysyłka

Zamówienia realizujemy wysyłkowo — w całej Polsce oraz za granicą. W zależności od firmy kurierskiej, przesyłki docierają do klienta od 2 do 5 dni roboczych. Realizujemy również zamówienia w trybie ekspresowym. Dokładamy wszelkich starań, by przed wysyłką szyby zostały odpowiednio zabezpieczone. Dbamy o to, by przesyłka nie zbiła się w trakcie transportu. Na wypadek zbicia się w trakcie transportu oferujemy klientom nową szybę do ciągnika.

Atrakcyjna cena

Zależy nam na tym, by jakość dostępnych w naszym sklepie produktów szła w parze z ich atrakcyjnie niską ceną. W celu uzyskania informacji na temat aktualnych promocji — wystarczy się z nami skontaktować. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Nasze szyby do maszyn rolniczych i budowlanych

Lata doświadczenia sprawiły, że wiemy jak duże znaczenie dla zdrowia pracowników oraz efektywności ich pracy, mają przeszklenia kabin w pojazdach. Dlatego dokładamy ogromnych starań do tego, by w ofercie naszego sklepu znalazły się spełniające Państwa potrzeby produkty. Nasze szyby zapewniają bezpieczeństwa osobie, która kieruje pojazdem. Produkowane są w taki sposób, by zostały wzmocnione ją min. przed działaniem czynników atmosferycznych (deszcz, silny wiatr itp.), zanieczyszczeniami (kurz, błoto itp.) oraz hałasem.